SEO Soruları

Dekoratif Desenli Boya Rulosu Nasıl Kullanılır?

Dekoratif Desenli Boya Rulosu

Dekoratif desenli boya rulosu nasıl uygulanır? sorusuna bu yazımızda ayrıntılı şekilde cevap bulabilirsiniz. Bu ürünleri kullanabilmek için öncelikle kendi zevkinize uygun olan bir desenli boya rulosu ve desenli boya hazne makinesini satın alarak işe başlamalısınız.

Aynı şekilde desenli ruloyu kullanacağınız bölgeyi hangi renkle şekillendirmeniz gerektiğine de karar vermelisiniz. Böylece harika desenler çıkarabilirsiniz.

Dekoratif rulolardan sonra artık duvar kağıdı çürüdü, kabarmaya başladı, desenlerden sıkıldım dönemi kapandı. Kendi zevkinize göre desen verebilir, daha sonra değiştirebilirsiniz.

Desenli Boya Rulolarını ve Hazne Makinesini incelemek için –>> Hemen TIKLA

Desenli rulo

Gerekli ekipmanları temin ettikten sonra desen için seçtiğiniz efekt boyasını boya haznesine koyarak yukarıdan aşağı doğru düzgün şekilde ve şeritler halinde boyama işlemine başlayın. Uygulamayı yaparken dikkat etmeniz gereken konu şeritlerin arasında boşluk bırakmamaktır.

Desenli boya rulosundaki desenlerin birbiri ile uyumlu olması için rulonun kalem ile kenarına bir işaret koyun ve her bir şeritte bu işaretli kısımdan başlayın.

blank

Uygulamaya başlamadan önce boya haznesi boş şekilde duvar üzerinde uygulama yapabilirsiniz.

Uygulama yaparken desenlerde kayma olması halinde efektif boyayı %5 oranında incelterek işleme devam edin.

Duvar kenarlarında ve köşelerde dar bir alan kalırsa, desenlerin kurumasını bekleyin ve üzerini gazete vb bir örtüyle kapattıktan sonra uygulamayı dar kısımda tekrar edin.

blank

Önemli: Yağlı  boyalı ve su bazlı parlak boyalı zeminlerde uygulanmaz.

Desenli Boya işlemini yaptıktan sonra aparatları soğuk su ile temizleyebilirsiniz.

Aşağıdaki uygulama videosunu izleyerek de önceden fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Akif Özdemir

Dedektifseo Kurucusu
SEO
Wordpress
Dijital Pazarlama Tutkunu

Yorum Yap